This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
Chaos 2020-01-23T14:34:27+00:00

Mika Myllyaho

Chaos

tragikomédia

Réžia: Czajlik József

Premiéra: 14.decembra 2017

Na programe:
14. decembra 2017 – 27. júna 2018

S nevšednými pascami plný život troch obyčajných žien. Sofia, Emmi, Júlia. Fínske ženy na pokraji nervového zrútenia. Tri povahy, tri odpovede na životné výzvy, tri slepé uličky. Plachá učiteľka, pragmatická novinárka a psychoterapeutka ťažko držiaca i svoje vlastné pocity na uzde. Každej sa život niekde zasekol. Túžia po láske, úspechu, šťastnom bezstarostnom živote, ale všetko sa nejako vždy pokazí. Vedia si vzájomne pomôcť priateľky, ktoré si ani vlastné problémy nevedia nájsť riešenie.
Škole, kde pracuje Sofia, hrozí spojenie, svojho napätia sa zbavuje náhlymi výbuchmi hnevu. Júlia sa zapletie do ľúbostného vzťahu so svojim pacientom a situácia, ktorá je sladká a neetická zároveň, sa stáva pomaly neprehľadnou. Kvôli intenzívnej pracovnej nasadenosti je stále otáznejšie, či Emmi dokáže byť dobrou manželkou a matkou, či je schopná zabrániť tomu, aby jej vlastné problémy šli na úkor rodiny. Čo bolo doteraz stále, sa nezachrániteľne rozpadá.
Zaujímavosťou hry je to, že hlavné hrdinky okrem svojich vlastných úloh, musia zosobniť aj mnoho ďalších postáv, okrem žien aj množstvo mužských. Vyostrené situácie si aj napriek tomu zachovávajú svoju iróniu, nestrácajú na hravosti, všetky útrapy, trápenia, bolesti sú len v úvodzovkách, nič nebude smrteľne vážne.

Účinkujú

 

Sofia, általános iskolai tanár Szabadi Emőke
Julia, terapeuta, Emmi testvére Rab Henrietta
Emmi, újságíró, Júlia testvére, egy kislány anyja Varga Lívia

Štáb

Hudobný výber: Lakatos Róbert
Návrh scény a kostýmov: Gadus Erika a.h.
Pohyb: Kántor Kata
Dramaturgia: Forgács Miklós